stonewall1.jpgstonewall2.jpg

Góry Konferencje Hotel Szkolenia

Kiedy najlepiej pojechać w góry? - cz.2

O to dalsza część artykułu poświęconego tematyce gór. W drugiej, ostatniej już części, przedstawione zostaną kolejne okresy w których można, a nawet powinno się pojechać w góry. To subiektywna ocena dokonana na podstawie rozważań hotelarzy oraz miłośników gór. Indywidualna ocena oraz wnioski pozostają wolną kwestią czytelnika. Start... 

Cudne lato...

Lato to idealny czas na wypad w góry z dziećmi. Nie zależnie od ich wieku. Lato to najlepszy okres na to by odkryć uroki i tajemnice gór przed swoimi pociechami. Nie istniej hotel w górach, który w swojej ofercie nie posiadałby oferty na wakacje z dzieckiem. Tak wielkie jest zainteresowanie. Wakacje to także czas dla wszystkich, którzy przepadają za wspinaczkami górskimi oraz zdobywaniem górskich wyżyn. 

Wiosna, zakochałam się...

Wiosna to czas zakochanych. Zakochać można się w tym okresie także w górach. Budząca się do życia wiosna dodaje górom niesamowitego uroku. Piesze i rowerowe wycieczki w słoneczny, ciepły, wiosenny wieczór należą do najprzyjemniejszych. Szczególnie jeśli dzieli się je z ukochaną osobą.

Kolorowa jesień...

O ile jesień w mieście nie należny do najprzyjemniejszych, o tyle w górach jest pełna kolorów i barw. Aby przekonać się o tym wystarczy spojrzeć na pokryte kolorowymi drzewami stoki górskie. Bajeczny widok wart zobaczenia za każdą cenę. Dodatkowym plusem są letnie przeceny na noclegi oraz brak głośnych wycieczek dzieciaków, które w tym okresie wracają do szkoły.

Święta w górach...

Są turyści, którzy przybywają w góry w okresie świąt. Miejsca noclegowe na te dni są dość drogie, ale bynajmniej nie zniechęca to chętnych. Góry szczególnie chętnie odwiedzane są na święta Bożego Narodzenia. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się Święta Wielkanocne oraz długie weekendy jak majówka w górach.