stonewall1.jpgstonewall2.jpg

Góry Konferencje Hotel Szkolenia

Sposób na majówkę - cz2.

 

A zatem raz jeszcze powracamy do tematu sposobów spędzania czasu w trakcie trwania weekendu majowego. Zachęcamy do lektury!

Imprezowo i koncertowo Dla tych, którzy cenią dobrą zabawę ponad wszystko świetnym pomysłem na niezapomnianą majówkę są koncerty lub festiwale. W okresie długiego weekendu majowego każdy znajdzie imprezę, której repertuar i styl muzyczny będzie mu odpowiadał. Wystarczy się postarać i rozejrzeć w ofertach. A tych nie brakuje. Zwłaszcza w plenerze.

Rodzinnie

Długi weekend majowy to kilka tych dni w roku, kiedy dzieci mają czas wolny od szkoły. A jak powszechnie wiadomo dzieci szybko się nudzą. Jeśli sami chcemy wypocząć musimy dobrze zaplanować czas dzieciom, tak by nie uprzykrzały nam wypoczynku marudzeniem. Świetnym rozwiązaniem jest wybór obiektu hotelarskiego, który posiada bogate programy animacyjne dla dorosłych i dzieci. Nasze skarby w ciekawy i zabawny sposób spędzą dni a my będziemy mieli czas na relaks w SPA.

 

Wybór sposobu spędzenia czasu w długi weekend majowy zależy od indywidualnych preferencji. Ważne żeby wyjść z domu, zmienić otoczenie i zrobić coś niecodziennego!