stonewall1.jpgstonewall2.jpg

Góry Konferencje Hotel Szkolenia

Sposób na majówkę - cz1.

Masz dość zatłoczonych ulic, miejskiego gwaru, wiecznie nie zadowolonego szefa i narzekającej na wszystko teściowej? To znak, że powinieneś wyjechać na dłuższy weekend. Przed nami idealna ku temu okazja - długi weekend majowy. Okazuje się, że jeśli nie jesteś maturzystą możesz miło spędzić czas rozkoszując się urokami gór lub morza. I to za całkiem małe pieniądze! Poniżej przedstawiamy pomysły za majowy wypoczynek. Długi weekend majowy nigdy nie jest tak długi jakbyśmy tego chcieli. Warto więc wiedzieć jak i gdzie spędzić te kilka wolnych dni.

 

Aktywnie i zdrowo

Możesz wybrać się na wycieczkę rowerową lub pieszą. Taki pomysł przede wszystkim nie wiele kosztuje, a Twoje zdrowie na pewno na tym nie ucierpi :-) Dla osób lubiących atrakcje z dreszczykiem emocji proponujemy spływ pontonowy, wspinaczkę górską, surfing lub nurkowanie. Majówka nad morzem lub majówka w górach stwarza wiele opcji dla aktywnego i zdrowego wypoczynku. Jeśli masz gruby portfel możesz wybierać z bogatej gamy ofert.

Artystycznie

Większość miast i miasteczek przygotowuje bogatą ofertę atrakcji realizowanych specjalnie z myślą o mieszkańcach oraz turystach, którzy przyjechali specjalnie na weekend majowy. Warsztaty plastyczne dla dorosłych i dzieci czy wystawy plenerowe mają wstęp wolny. To świetny pomysł na krótkie wczasy z dziećmi.

Ciąg dalszy nastąpi...