stonewall1.jpgstonewall2.jpg

Góry Konferencje Hotel Szkolenia

Sposób na majówkę - cz1.

Masz dość zatłoczonych ulic, miejskiego gwaru, wiecznie nie zadowolonego szefa i narzekającej na wszystko teściowej? To znak, że powinieneś wyjechać na dłuższy weekend. Przed nami idealna ku temu okazja - długi weekend majowy. Okazuje się, że jeśli nie jesteś maturzystą możesz miło spędzić czas rozkoszując się urokami gór lub morza. I to za całkiem małe pieniądze! Poniżej przedstawiamy pomysły za majowy wypoczynek. Długi weekend majowy nigdy nie jest tak długi jakbyśmy tego chcieli. Warto więc wiedzieć jak i gdzie spędzić te kilka wolnych dni.

Read more: Sposób na majówkę - cz1.

Kiedy najlepiej pojechać w góry? - cz.2

O to dalsza część artykułu poświęconego tematyce gór. W drugiej, ostatniej już części, przedstawione zostaną kolejne okresy w których można, a nawet powinno się pojechać w góry. To subiektywna ocena dokonana na podstawie rozważań hotelarzy oraz miłośników gór. Indywidualna ocena oraz wnioski pozostają wolną kwestią czytelnika. Start... 

Read more: Kiedy najlepiej pojechać w góry? - cz.2

Kiedy najlepiej pojechać w góry? - cz.1

Góry - amatorzy i miłośnicy wypowiadają się o nich z rozrzewnieniem. Góry to dla nich przede wszystkim wspaniała przyroda, dzikie zwierzęta, zachwycające widoki, przejrzyste strumienie i wolność w duszy. Wolność jaką czuje człowiek tylko w tym jednym miejscu na ziemi. Co niektórzy ośmielają się twierdzić, że wszystkie te atuty gór poczujemy nie zależnie od pory roku i pogody. Zresztą pogoda jest dobra zawsze. Jedynie ubiór może być zły. To kiedy wybierzmy się w góry, by w pełni skorzystać z ich atutów, zależy od indywidualnych preferencji każdego turysty. Są osoby, które preferują wybrane pory roku. Istotny jest także cel podróży. Mimo największych starań na nartach w lecie jeździć się nie da.

Read more: Kiedy najlepiej pojechać w góry? - cz.1

Sposób na majówkę - cz2.

 

A zatem raz jeszcze powracamy do tematu sposobów spędzania czasu w trakcie trwania weekendu majowego. Zachęcamy do lektury!

Read more: Sposób na majówkę - cz2.

TURYSTA BIZNESOWY

Turysta biznesowyKim jest tak naprawdę turysta biznesowy? To osoba korzystająca z usług noclegowych poza miejscem swojego zamieszkania, np. w hotelu w górach. Oprócz noclegu w górach najczęściej uczestniczy w spotkaniach integracyjnych z wykorzystaniem sal do konferencji i szkoleń.

Read more: TURYSTA BIZNESOWY

Hotel w górach.

Szukają Państwo wyjątkowych miejsc na organizację szkolenia lub konferencji dla swojej firmy? A może poszukują Państwo propozycji na spędzenie niezapomnianych wakacji z przyjaciółmi lub rodziną? Proponujemy Państwu niezawodne o każdej porze roku, piękne, polskie góry. Na pewno będą Państwo mile zaskoczeni i zechcą wrócić tu ponownie. Satysfakcja jest tu bowiem wręcz gwarantowana! Dlatego planując wyjazd służbowy warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez górskie hotele, które wyprzedzając oczekiwania swoich gości indywidualnych i grupowych tworzą coraz bardziej niezwykłe oferty.

Read more: Hotel w górach.

Rehabilitacja w górach (Muszyna).

Powodów, dla których niezbędna staje się rehabilitacja, jest przynajmniej kilka. Najczęściej przydarza się jakaś nagła choroba albo uraz, po których koniecznie trzeba skorzystać z usług rehabilitanta po to, żeby wrócić do pełni zdrowia. Sytuacje niejednokrotnie są trudne, niemniej jednak zawsze trzeba wierzyć w to, że wszystko potoczy się dobrze i że się rehabilitacja przyniesie znakomite efekty. Tak się stanie z pewnością, jeśli tylko wybierze się odpowiednie miejsce, w którym będzie się ćwiczyć.

Read more: Rehabilitacja w górach (Muszyna).

Jesień w górach.

 

Wyjazd w góry jesienią, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z prawdziwą „złotą polską jesienią”, jest doświadczeniem niezapomnianym. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na niesamowitą atmosferę, jaka panuje wówczas na szlakach.

Read more: Jesień w górach.