stonewall1.jpgstonewall2.jpg

Góry Konferencje Hotel Szkolenia

Wspinaczki górskie.

 

W końcu wyczekiwane przez nas dwa tygodnie lenistwa lub inaczej odpoczynku od pracy zawodowej, gdyż nie trzeba naszych dni wolnych spędzić na leżeniu pępkiem do góry. Lepiej poszukać świetnej oferty  i pojechać gdzieś gdzie możemy odpocząć, pooddychać świeżym powietrzem oraz zwiedzić wiele ciekawych miejsc.

Read more: Wspinaczki górskie.

Sporty ekstremalne.

Sport sportowi nie równy. Bo niby dlaczego jeden nazywany jest sportem ekstremalnym, a drugi już nie? I kto o tym decyduje? Otóż sporty ekstremalne w potocznym rozumieniu to takie dyscypliny, których uprawianie związane jest ze znacznie większym poziomem ryzyka. Definicje są różne ale wszystkie kładą nacisk na to, że sport taki uprawiany jest w trudnych warunkach i wymaga odpowiedniego przygotowania. Bo do uprawiania sportów ekstremalnych potrzebne jest dobre przygotowanie fizyczne i psychiczne a niejednokrotnie zdobycie odpowiednich uprawnień.

Read more: Sporty ekstremalne.

Po co turystyce biznes?

Turystyka niewątpliwie jest biznesem. Stanowi ogromne znaczenie dla gospodarek wielu krajów na świecie. W niektórych przypadkach obejmuje znaczne części bądź całość dochodu danej gospodarki. Turystyka w swojej definicji posiada wiele określeń na poszczególne formy jej uprawiania.

Read more: Po co turystyce biznes?

Polskie góry - idealne miejsce na wakacje i konferencje.

Polskie góry zachwycają swoim pięknem o każdej porze roku. Nie ważne czy jest to lato, zima, wiosna czy jesień. Bez względu na porę roku corocznie odwiedza je kilkanaście tysięcy turystów. Dla wielu osób jest to bowiem najciekawszy region turystyczny w naszym kraju. Góry przyciągają przede wszystkim zwolenników aktywnego wypoczynku.

 

Read more: Polskie góry - idealne miejsce na wakacje i konferencje.

Wiosenne konferencje w górach.

 

Wiosna sprzyja aktywności. Na wszystkich płaszczyznach życia. Po ciężkiej i długiej zimie zrzucamy ubrania i zaczynamy dbać o siebie. Wieczory są dłuższe, robi się ciepło i zielono. Chciałoby się krzyknąć, że aż chce się żyć! Esencja wiosny to maj. Idealny czas dla zakochanych. Ale i idealny czas dla konferencji.

Read more: Wiosenne konferencje w górach.